Apie NutriWell.lt

Maisto papildų, vaistažolių ir supermaisto elektroninė parduotuvė

Sveiki! Aš esu Dangiras Marcinkus, NutriWell.lt elektroninės parduotuvės įkūrėjas ir vadovas. Aktyviai sportuoju ir domiuosi sveika gyvensena jau beveik dešimtmetį. Taip pat esu baigęs sveikos gyvensonus studijas Lietuvos Sporto Universitete. Ši parduotuvė – mano sukauptos patirties ir turimos vizijos vaisius.

NutriWell.lt – elektroninė maisto papildų, vitaminų, mineralų, supermaisto, vaistažolių ir arbatžolių parduotuvė, įkurta 2021 metų kovo 4 dieną. Ji priklauso UAB „Ekodausa”.

NutriWell.lt mes siekiame suderinti aukščiausius mokslo laimėjimus su didžiausiais gamtos turtais. Todėl mūsų parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės papildų sportui bei papildų natūralių žolelių pagrindu; vitaminų ir mineralų bei natūralių vaistažolių ar supermaisto. Kiekvienas besirūpinantis savo sveikata mūsų parduotuvėje ras kažką sau.

NutriWell.lt rasite ne tik didžiulę sveikatingumo prekių pasiūlą, bet ir lengvą būdą surasti tai, ko reikia. Mūsų parduotuvėje galite išfiltruoti produktus pagal kategoriją, tikslą, paskirtį ar veikliąją medžiagą.

Tačiau mes siekiame ne tik parūpinti aukščiausios kokybės sveikatingumo produktų kiekvienam norinčiam jų įsigyti, bet taip pat siekiame edukuoti. Todėl mūsų svetainėje rasite daug kokybiškų straipsnių apie sportą, mitybą, papildus ir vaistažoles.

Be to, kiekvienam pirkėjui padedame išsirinkti papildus bei konsultuojame su tuo susijusiais klausimais.

NutriWell.lt komanda

Palaikykime ryšį

Bet kokiais klausimais su mumis galite susisiekti žemiau pateiktais kontaktais.

Bendri kontaktai ir rekvizitai

Verslo, rinkodaraos ir bendradarbiavimo klausimai

Įmonė: UAB „Ekodausa”
Įmonės kodas: 304467043
Tel. nr.:
+37061185657
El. paštas: info@nutriwell.lt

Dangiras Marcinkus

Konsultacijos

Tel. nr.: +37062359606
El. paštas: dangiras@nutriwell.lt

Edgaras Marcinkus

Techniniai klausimai

Tel. nr.: +37061185657
El. paštas: edgaras@nutriwell.lt