Jūsų patogumui siūlome net keletą mokėjimo būdų. Internetinėje parduotuvėje galite atsiskaityti šiais mokėjimo būdais:

Pavedimas per paysera.lt sistemą

Pasirinkę šį mokėjimo būdą jūs turėsite atlikti pavedimą per paysera.lt sistemą. Apmokėjimo metu jums reikės prisijungti prie savo el. bankininkystės ir patvirtinti mokėjimą, kurio rekvizitais bus užpildyti automatiškai.

Pirkėjai dažniausiai moka per elektroninę bankininkystę, nes tai:

  • greičiausias mokėjimo būdas – užsakymas pradedamas vykdyti nedelsiant;
  • patogus, nes mokėjimas vykta neišeinant iš el.parduotuvės;
  • vienas saugiausių būdų, nes paremtas Jūsų elektroninės bankininkystės prisijungimu. Informacija, kuri naudojama jungiantis prie el. bankininkystės (kliento atpažinimo kodas, slaptažodis) yra šifruojama ir nėra saugoma. Jungiantis prie banko naudojamas saugus ryšys, kuris nėra prieinamas jokiems tretiesiems asmenims.

Atsiskaitymas grynaisiais pristatymo metu

Tai patogus būdas atsiskaityti tiems kas nelaiko pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą.

(Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau, ir kurjeriui.) 

PASTABA: kurjeris už šią paslaugą taiko 1,75€ mokestį. 

Bankinis pavedimas

Pasirinkę šį mokėjimo būdą turėsite atlikti pavedimą į nurodytą MS SPORT, IĮ banko sąskaitą. Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo el. bankininkystės paskyros ar nuėję į artimiausią banko skyrių. Atliekant pavedimą svarbu nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas: UAB „Ekodausa”

Gavėjo sąskaita: LT053500010003111994

Gavėjo bankas: Paysera

Įmonės kodas: 304467043

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį.