Aliejinės kopūstpalmės uogų (acai) milteliai

15
Aliejinės kopūstpalmės uogos yra tinkamos vartoti gydant įvairų ligų spektrą, tokias kaip erekcinę disfunkciją, artritą, aukštą cholesterolį ir daugelį kitų. Sportininkams gali pagelbėti gydant traumas, kurios buvo sukeltos sporto metu.

Almondi protect 415

Kas tai ir kam yra skirtas PROTECT-Almondi 415 ? Praktiškai visose sporto šakose pasiekus tam tikrus krūvius ypatingai yra apkraunami

Animal Flex

ANIMAL FLEX tai vienas is geriausiu bei populiariausiu maisto papildu sportininkams, kuris stiprina sanarius, raiscius ir sausgysles. Šio maisto papildo

FEN Elite Joint Complex

20
FEN Elite Joint Complex – tai maisto papildas padedantis palaikyti sveikus sąnarius, kaulus, sausgysles, raiščius bei odą.

FitMax Cissus

25
Specialios mitybinės paskirties maisto produktas sportininkams “FitMax CISSUS“ (120 porcijų) Grynasis kiekis: 86,4g. (1 porcija 1 kaps.). Sudedamosios dalys: sparnuotasis

Kanapių milteliai

9
Kanapės (hemp) yra puikiai tinkamos vartoti turint viduriavimo užkietėjimo sutrikimus, taip pat, padeda esant artrozei, egzemai ar aukštam cholesteroliui. Sportininkams tinkamos vartoti norint slopinti įvairius trauminius uždegimus.

Maistinė siera (MSM)

Maistinė siera (MSM) puikiai tinkamas vartoti žmonėms kenčiant nuo artrozės ir jos skausmų. Taip pat padeda sportininkams nuo raumenų skausmo, bei palaiko gerą jungiamųjų audinių būklę.

Maltas imbieras

15
Imbieras gali padėti esant pykinimo negalavimams, menstruacijos problemoms, migrenos galvos skausmams, esant artrozei ar diabetui. Sportininkams pravartu naudoti norint sustiprinti imuninę sistemą, padidinti ištvermę ar sumažinti įvairius trauminius uždegimus.

Mėlynžiedė liucerna

4
Mėlynžiede liucerna yra tinkamas pasirinkimas norint pagelbėti gydant įvairias kaulų, imuninės sistemos, prostatos, inkstų bei šlapimo pūslės ligas. Sportininkams gali padėti gydant žaizdas, malšinant skausmą ar prislopinant įvairius uždegiminius procesus.

Niežulinės aksompupės

Niežulinės aksompupės išimtinai vertingos dėl savo dopaminą keliančių savybių, gydant parkinsono ligą. Taip pat gali padėti esant kitiems sutrikimams arba bendram sveikatinimui. Sportininkams gali praversti mažinant raumenų skausmą bei gerinant susikoncentravimą.

Raw Powders Gliukozamino milteliai 250g

  • 100% grynas be jokių priedų
  • 500 mg per porciją
  • Tinkamas vegetarams ir veganams