Džiovintos juodojo šilkmedžio uogos

16
Juodojo šilkmedžio uogose gausu geležies bei vitamino C, tinkamos naudoti norint pagerinti virškinimo trakto veiklą, gydyti slogą, gelbsti atsiradus menopauzės simptomams. Taip pat gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje.

Kerobo (saldžiavaisio pupmedžio) milteliai

4
Kerobo - saldžiavaisio pupmedžio ar saldžiosios ceratonijos milteliai yra puiki alternatyva kakavos milteliams. Jie taip pat gali pagelbėti kovojant su ligomis tokiomis kaip diabetu, nutukimu. Mažina cholesterolio, cukraus kieko bei insulino lygius kraujyje.

Mėlynųjų lubinų sėklos

6
Mėlynojo lubino sėklos vertingos tuo, kad jas naudojant galima sumažinti cukraus bei cholesterolio kiekį kraujyje. Taip pat tinkamos naudoti salotoms, troškiniams, gaminti iš jų humusą, o sumalus -  panaudoti kepiniams ar blynams kepti.

Miežių želmenys

Miežių želmenys tinkami vartoti norint pagerinti širdies veiklą, praturtinti organizmą įvairiais vitaminais ir antioksidantais ar mažinant cukraus kiekį kraujyje. Taip pat sportininkams gali padėti norint numesti svorį.

Tikrinis blizgutis (reishi grybas)

Tikrinis blizgutis yra tinkamas pasirinkimas norint sumažinti kraujospūdį, cukraus kiekį kraujyje ar cholesterolį. Taip pat padeda kovojant su vėžiu ir augliais. Sportininkams pravartu naudoti bendram sveikatinimui bei turint aukščio/kalnų ligą.