Sportas

Papildai stalo tenisui

Papildai stalo tenisui

Stalo tenisas reikalauja labai geros reakcijos bei staigumo. Tai itin intensyvus sportas, kuris ne tik ugdo ištvermę, bet ir išryškina raumenis. Propaguojantys stalo tenisą, pasižymi gyvybingumu, energija ir susikaupimu. Šios savybės puikiai apibrėžia ir patį žaidimą.

Kaip ir daugelis sportininkų, profesionalūs stalo tenisininkai griežtai prižiūri savo mitybos racioną ir ieško kiekvienam idealiai tinkančių maisto papildų komplektų.

Prieš

Prieš stalo teniso varžybas turite būti maksimaliai energingi, tad idealiausia, jei paskutinį kartą valgysite likus 3-4 valandoms iki starto. Prieš varžybas vartokite angliavandenius su trupučiu baltymų.

Iki varžybų ar intensyvios treniruotės pradžios likus 1-2 valandoms, turite pradėti kaupti skysčių atsargas, kurių jums prireiks krūvių metu.

Tam puikiai tiks papildai, kuriuose gausu amino rūgščių bei mineralų:

  • Amino Millenium

Prieš pačias varžybas (likus 30 – 45 minutėms) galite suvalgyti specialų batonėlį, kurio pagalba dar šiek tiek kilstelėsite energijos atsargas. Taip pat galite išgerti tam tikrų gėrimų, kurie suteiks dar daugiau žvalumo bei energijos. Šis gėrimas yra itin efektyvi priemonė, padedanti iš riebalų ištraukti energiją.

  • Carnivore Bar
  • L-carnitine THERM
  • AA Iso Lemon

Per

Stalo teniso varžybų metu jūs gausiai prakaituojate, tad turite kruopščiai suplanuoti skysčių papildymą. Treniruočių metu pamėginkite įvairių rūšių gėrimus tam, kad suprastumėte, kurie yra patys efektyviausi, kad galėtumėte juos naudoti varžybų metu.

Tinkantys produktai:

  • AA Isotone
  • Carbo

Po

Per pirmąsias 30 minučių po krūvio turite pradėti pildyti savo organizmą prarastomis maistingosiomis medžiagomis. Raumenys geriausiai atsistatys, jei tai pradėsite daryti nedelsiant po krūvio. Idealiausiai tam tiks angliavandeniai. Vienam jūsų masės kilogramui reikia 1 gramo šių medžiagų (vyrams – 70 – 85 g./ moterims – 50 – 70 g.)

Tokiu atveju puikus angliavandenių šaltinis galėtų:

  • Easy Gainmass
  • FortiFX Crunch

Kiti papildai

Propaguojantys stalo tenisą, papildomai galėtų atkreipti dėmesį į BCAA 2000 amino rūgštis (vienos iš efektyviausių amino rūgščių), kurias patariame vartoti prieš ir po treniruočių, kartu su specialiais gėrimais.

Taip pat bendrai gerai savijautai siūlome išbandyti papildus, kurie praturtinti vitaminais ir mineralais, reikalingais sportais:

  • Armor V
  • BCAA Stack II + EAA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *