Sportas

Papildai skvošui

Papildai skvošui

Vitaminai ir mineralai sportuojantiems – tai specialūs sporto papildai, siekiantiems, kad jų organizme būtų visi reikalingiausi žmogui vitaminai ir mineralai. Akivaizdu, jog sportininkai dėl aktyvaus gyvenimo būdo, intensyvių treniruočių ar alinančių varžybų savo organizmui sukelia daug streso, tad jiems reikia dar daugiau vitaminų ir mineralų, negu nesportuojantiems asmenims. Kad ir kaip svarbu atletams sureguliuotas ir tinkamai parinktas maisto racionas, deja, ne visada pavyksta su kiekvieną dieną vartojamu maistu gauti pakankamai vitaminų ir mineralų. Mineralai sportui bei vitaminai sportui yra atrinkti užsienio mokslininkų tyrimais ir pateikiami patogia vartoti preparatų forma. Šie mineralai ir vitaminai sportuojantiems daro teigiamą poveikį aprūpindami organizmą reikiamomis medžiagomis, kurių trūksta. Mineralų ir vitaminų papildai vartojami paprastai, kaip ir daugelis tokio tipo preparatų. Tai yra nesudėtingas būdas pasirūpinti savo organizmo gerove ir aprūpinti jį visais reikalingais vitaminais ir mineralais.

Dėl greitesnio ritmo ir didesnių apkrovų sportuojančių žmonių organizme pokyčiai pastebimi daug greičiau ir ryškiau. Intensyviai sportuojantys žmonės savo organizmui sukelia žymiai daugiau streso nei nesportuojantys. Svarbu atminti, jog tinkamai subalansuota mityba dar nereiškia, kad sportininko organizmui užtenka visų reikalingų maisto medžiagų. Kartais tam tikri vitaminai ir mineralai sportuojantiems turi būti pasisavinami iš sporto papildų.

Vitaminai ir mineralai iš organizmo sporto metu šalinasi prakaito pavidalu ir kartais juos iš ties labai sunku atgauti. Jeigu esate profesionalas, tikriausiai žinote, kad tiek vitaminai, tiek ir mineralai jūsų organizme atlieka išties svarbią funkciją. Kartais iš gamtos gaunami natūralūs vitaminai nepakankamai įsisavina į organizmą, todėl specialistai pataria vartoti maisto papildus. Vitaminai ir mineralai sportui reikalingi tam, kad pagerintų fizinį pasirengimą treniruotėms, leistų siekti maksimalių rezultatų, skatintų raumenų augimą. Būtent todėl kiekvieno atleto kūnui naudingi sporto papildai, kurie didintų vitaminų ir mineralų kiekį organizme. Be viso to vitaminai, mineralai sportuojantiems reikalingi dar ir tam, kad gerintų širdies ir raumenų darbą, stiprintų nervų sistemą, reguliuotų ir kitas gyvybiškai svarbias organizme vykstančias reakcijas. Taip pat vitaminai reikalingi sąnariams stiprinti bei energijai didinti. Maisto papildai vitaminai ir mineralai padeda aprūpinti organizmą visomis reikalingomis medžiagomis.

Skvošas yra smarkiai populiarėjanti sporto šaka, kuria užsiima vis daugiau ir daugiau žmonių. Šis sportas yra populiarus tarp vyresnio amžiaus žmonių, kurie dirba sėdimą darbą ir susirūpino savo širdies darbu, nori pramankštinti kojų, sėdmenų raumenis. Žaidžiantys skvošą pasižymi gera koordinacija, reakcija bei ištverme.

Mūsų rekomenduojami maisto papildai yra baziniai, tačiau treniruojantis labai svarbūs jūsų individualūs poreikiai, tad rekomenduojame pasikonsultuoti individualiai.

Prieš

Rekomenduojame valgyti likus dviem valandoms iki treniruotės. Geriausia, jei jūsų maisto racioną sudarytų angliavandeniai. Prieš treniruotę rekomenduojame suvalgyti maistinių batonėlių, tokių kaip:

 • Carnivore Bar
 • FortiFX Fit Crunch

Taip pat, likus pusvalandžiui iki treniruotės rekomenduojame išgerti gėrimų, kurie suteiks papildomai energijos ir sprogstamosios jėgos, kuri yra itin reikalinga skvošo aikštelėje.

Nepamirškite skysčių, kurie yra itin reikalingi prieš pradedant sportuoti.

Rekomenduojame šiuos papildus:

 • AA High Energy
 • Amino 1

Per

Žaidžiant skvošą jūs turite būti ištvermingas, nes viso žaidimo metu nuolat kinta greiti įsibėgėjimai ir momentinis poilsis. Jūs prakaituojate ir netenkate skysčių bei mineralų, todėl žaisdami skvošą privalote gausiai gerti. Varžybų ar treniruočių metu rekomenduojame:

 • Carbo

Jeigu jūs sportuojate aktyviai ir skvošą žaidžiate keletą kartų per savaitę, rekomenduojame specialius gėrimus ir želė formos greituosius angliavandenius:

 • AA Iso Lemon
 • AA Isotone

Po

Atstatykite žaidimo metu prarastus angliavandenius ir amino rūgštis su:

 • Recovery RX
 • FortiFX Crunch

Kiti papildai

Raumenis nuo irimo saugančios ir pagreitinančios jų atsistatymą po fizinio krūvio BCAA amino rūgštys – tai, ko jums reikia po aktyvios skvošo treniruotės ar varžybų. Papildomai besitreniruojantiems skvošą rekomenduojame vitaminus, kurių sudėtyje nėra krakmolo, cukraus, druskos, konservantų bei dažiklių.

Tinkantys produktai:

 • BCAA 1000
 • BCAA PRO 4200
 • Tested Multivitamin
 • FlexFit

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *