Sportas

Papildai plaukimui

Papildai plaukimui

Dažnas žmogus, norėdamas atsipalaiduoti, kaip poilsio ir streso pašalinimo alternatyvą pasirenka plaukimą. Šis sporto šaka pritaikyta tiek mėgėjams, tiek profesionalių sporto rezultatų siekiantiems asmenims. Taigi, visiems plaukimo entuziastams pateiksime keletą patarimų, kaip susitvarkyti mitybą, gyvenimo ritmą ir kokius papildus naudoti, kad treniruotės ir varžybos džiugintų ir suteiktų energijos.

Pastebima, jog bazinius maisto papildus galima keisti tiek tarpusavyje, tiek su panašios sudėties papildais. Be to, maksimalaus rezultato galima sulaukti prie bazinių papildų prijungus papildomus. Vertėtų nepamiršti, kad skirtingi valgymo įpročiai, treniruočių rėžimas, paveldimumas, laisvalaikis ir dar daugelis kitų dalykų taip pat daro įtaką bendrai žmogaus savijautai, tad dėl tikslaus papildų ir individualaus gyvenimo ir mitybos pasirinkimo visuomet verta pasikonsultuoti su „Papildų Olimpo“ komanda.

Prieš

Jei už poros valandų jūsų laukia plaukimo treniruotė ar svarbios varžybos, turite susirūpinti savo energijos atsargomis. Plaukimas – daug jėgų ir ištvermės reikalaujanti sporto rūšis. Energijai gauti ir palaikyti viso fizinio aktyvumo metu jums reikalingi angliavandeniai. Jų galite rasti makaronuose, košėse, ryžiuose.

Jeigu norite lengvų, virškinimo neapsunkinančių užkandžių, rinkitės bananus arba specialius batonėlius. Užkirsti kelią atsirasti raumenų spazmams, galite vartodami tam pritaikytus papildus. Juose sukomplektuoti visi reikalingi mineralai bei vitaminai, neleidžiantys audiniuose atsirasti pieno rūgščiai. Papildomos energijos suteiks ir želė formos papildai.

Tinkantys produktai:

  • Carnivore Bar
  • Carbo
  • CITMAG B6 + Potassium

Per

Priešingai nei daugelyje kitų sporto šakų, plaukime treniruočių ar varžybų metu papildai nėra vartojami. Vienintelė išimtis: ilgai trunkantis plaukimas. Tokiais atvejais galima prarastas jėgas kompensuoti greitaisiais angliavandeniais (įvairūs energetiniai geliai, energijos stimuliatoriai ir pan.)

Tinkantys produktai:

  • Carbo
  • NO Active
  • Octagon

Po

Pažeistų raumenų atkūrimui ir geros savijautos palaikymui rekomenduojame audinius atstatančius papildus. Tokiuose produktuose gausu reikalingiausių mineralų, multivitaminų ir, žinoma, aminorūgščių, skatinančių raumenų atsigavimą.

Tinkantys produktai:

  • Recovery RX
  • Re-Con

Kiti papildai

Siekiate būti žvalūs, energingi ir ištvermingi ilgesnį laiką? Siūlome išbandyti sporto papildus, kurių sudėtyje yra papildomas kiekis sportininkų organizmui reikalingiausių medžiagų. Tai – vitaminai, mineralai, aminorūgštys, keratinas ir kt. Vartodami šiuos produktus, išliksite aktyvesni, apsisaugosite nuo nemalonių raumenų spazmų ir nejausite nuovargio.

Tinkantys produktai:

  • Amor V
  • Ceartine Creature Powder

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *