Sportas

Papildai ledo rituliui

Papildai ledo rituliui

Viso komplekto savybių – ištvermės, greitos koordinacijos bei jėgos reikalaujantis žaidimas. Tiesa, daugelis sportininkų, bent kiek aktyviau užsiiminėjančių šia sporto šaka, pradžioje neišvengia traumų ar menkų susižalojimų. Dėl šios ir daugelio kitų priežasčių (energijos, ištvermės palaikymo ir t.t.) ledo ritulį žaidžiantiems žmonėms būtina sureguliuota ir pilnavertė mityba bei tam pritaikyti papildai.

Pastebima, jog bazinius maisto papildus galima keisti tiek tarpusavyje, tiek su panašios sudėties papildais. Be to, maksimalaus rezultato galima sulaukti prie bazinių papildų prijungus papildomus. Vertėtų nepamiršti, kad skirtingi valgymo įpročiai, treniruočių rėžimas, paveldimumas, laisvalaikis ir dar daugelis kitų dalykų taip pat daro įtaką bendrai žmogaus savijautai, tad dėl tikslaus papildų ir individualaus gyvenimo ir mitybos pasirinkimo visuomet verta pasikonsultuoti su „Papildų Olimpo“ komanda.

Prieš

Likus 2-3 valandoms iki treniruotės ar varžybų, valgykite maistą, kuris organizmui suteiktų energijos intensyviam fiziniam aktyvumui. Tam puikiai tiks produktai, turintys daug angliavandenių: įvairios košės, makaronai, bananai, specialiai tam pritaikyti batonėliai. Svarbu atminti, kad maistas turi suteikti energijos, o ne apkrauti jūsų virškinimo sistemą.

Taip pat daug gerkite. Gėrimai, kurių sudėtyje yra mineralinių medžiagų, multivitaminų ir angliavandenių suteiks papildomą kiekį ištvermės ir jėgų viso ledo ritulio žaidimo metu.

Tinkantys produktai:

 • AA High Energy
 • AA Iso Lemon
 • FortiFX Fit Crunch

Per

Kaip jau minėta, ledo ritulys ypač intensyvus žaidimas, kurio metu sueikvojama daug energijos. Norint apsisaugoti nuo greito išsekimo ir galimų sąnarių, raumenų, sausgyslių ir pan. pažeidimų, rekomenduojame gerti skysčius, turinčius reikalingų mineralų, angliavandenių ir vitaminų komplektus. Tai patogu ir lengva, nes gėrimus galite gurkšnoti tiesiog iš gertuvės pertraukėlių metu.

Kitas produktas, praturtintas greitaisiais angliavandeniais, želė forma pateikiamos naudingosios ir energijos suteikiančios medžiagos.

Tam tikri energijos stimuliatoriai ypač naudingi paskutinėmis treniruočių ar svarbių rungtynių minutėmis.

Papildai:

 • Carbo
 • Octagon
 • AA Isotone
 • AA Sportwater

Po

Vos pasibaigus treniruotei ar rungtynėms, pagalvokite apie jėgų atgavimą ir pažeistų ląstelių atnaujinimą.

Maistas, gėrimai arba papildai, praturtinti mineralų, vitaminų komplektais yra puikus sprendimas, skatinantis raumenų audinių atsinaujinimą ir bendrąjį jėgų atgavimą. Ypatingai svarbi medžiaga – aminorūgštys, kurios labiausiai pagreitina raumenų atsistatymą.

Siekiantiems ne tik atgauti jėgas, tačiau ir toliau auginti raumenų masę, patariama rinktis produktus, kurių sudėtyje esantis angliavandenių ir baltymų santykis yra 4:1.

Tinkantys papildai:

 • Recon
 • Mass Active 20

Kiti papildai

Žaidžiant ledo ritulį, turbūt niekas kitas už greitį ir reakciją nėra taip svarbu. Todėl rinkitės maistą ir produktus, papildančius organizmą reikalingomis medžiagomis.

Atkreipkite dėmesį, jog jūsų vartojamuose papilduose būtų raumenų atstatymui reikalingos aminorūgšties. Ji ne tik pagreitins ląstelių atsinaujinimą, tačiau ir suteiks papildomos jėgos.

Jungiamasis aparatas – vienas iš kertinių ledo ritulio žaidėjų gyvensenos aspektų. Tik sklandus darbas ir gera sąnarių, kremzlių, sausgyslių sistemos būklė užtikrins optimalų ir neskausmingą laiką sportuojant. Pasirūpinkite tam skirtų papildų vartojimu.

Tinkantys papildai:

 • Amor V
 • Tested Calcium & Magnesium
 • FlexFit
 • CITMAG B6 + Potassium

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *