Maisto papildai

NutriWell.lt galite įsigyti aukščiausios kokybės maisto papildų sportui, vitaminų, mineralų, vaistažolių, arbatžolių ir kitų žolelinių preparatų.

Kategorija
  Kaina
   1.

   Nemokamas pristatymas

   Visiems užsakymams už 50 Eur ir daugiau.

   2.

   Pinigų grąžinimo garantija

   Pristačius nekokybiškas prekes - grąžinsime už jas sumokėtus pinigus.

   3.

   Aukščiausia kokybė

   Bendradarbiaujama su patikimiausiais papildų ir vaistažolių tiekėjais.

   4.

   Nemokama konsultacija

   Esant poreikiui, pakonsultuosime jus papildų ar vaistažolių pirkimo ir vartojimo klausimais.

   MŪSŲ PRODUKTŲ KATEGORIJOS

   Kanapių milteliai

   9
   Kanapės (hemp) yra puikiai tinkamos vartoti turint viduriavimo užkietėjimo sutrikimus, taip pat, padeda esant artrozei, egzemai ar aukštam cholesteroliui. Sportininkams tinkamos vartoti norint slopinti įvairius trauminius uždegimus.

   Linų sėmenys

   3
   Linų sėmenys yra puikus omega-3 riebalų rūgščių bei maistinių skaidulų šaltinis. Gali padėti gydant diabetą, nutukimą, krūtų skausmus, inkstų sutrikimus, auktštą cholesterolį ar kraujospūdį. Sportininkams tinka kaip prevencija nuo širdies problemų bei pagerinant atletinį pasirengimą.

   Maltas imbieras

   15
   Imbieras gali padėti esant pykinimo negalavimams, menstruacijos problemoms, migrenos galvos skausmams, esant artrozei ar diabetui. Sportininkams pravartu naudoti norint sustiprinti imuninę sistemą, padidinti ištvermę ar sumažinti įvairius trauminius uždegimus.

   Mėlynių milteliai

   15
   Mėlynės yra vienos iš vertingiausių uogų, kurios gali padėti turint virškinimo problemų, nuo senėjimo, vėžio, taip pat šlapimo pūslės infekcijoms gydyti, gerinant atmintį bei mąstymą. Sportininkams tinka vartoti norint pagreitinti raumenų atsigavimą bei sumažinti įvairius trauminius uždegimus bei jų tinimą.

   Ceiloninis cinamonas

   3
   Ceiloninis cinamonas nuo paprastojo cinamono skiriasi savo spalva, ne tokiu stipriu skoniu, bei galimybė vartoti didesniais kiekiais, todėl yra kur kas saugesnis. Gali padėti gydyti virškinimo problemas, nutukimą, mažiną cukraus kiekį kraujyje, naikina bakterijas bei grybelius. Sportininkams tinkamas norint sumažinti raumenų nuovargį bei pagerinti pažinimo funkcijas.

   Marantos milteliai

   6
   Marantos šaknies milteliai yra puikus pasirinkimas, kurie turi problemų su įvairiomis viduriavimo, virškinimo, skrandžio ar dantenų sutrikimais. Tinka mažinant cholesterolio kiekį kraujyje. Sportininkams pravartu naudoti jei norima išsigydytį "atleto pėdos" grybelį.

   DANGIRAS

   MARCINKUS

   TRAINERS

   PASIKONSULTUOKITE

   SU SPECIALISTU

   Prieš įsigydami papildus ar pradėdami sportuoti, parašykite patyrusiam specialistui, kuris padės išsirinkti papildus, treniruočių ar mitybos programą.

   Populiariausi, aukščiausios kokybės papildų ir vaistažolių prekės ženklai.

   Nutriwell.lt prekiauja tik kokybiškų ir laiko patikrintų tiekėjų produkcija. Galite būti 100% tikri, kad visi iš mūsų parduotuvės įsigyti papildai ir vaistažolės pasieks jus tobuloje būklėje.

   Naujausi straipsniai

   Viskas apie sportą, mitybą, papildus ir vaistažoles.